Klucz nieiskrzący 12mm płasko-oczkowy Be-Cu Kennedy KEN5755680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
76,66 €
Cena regularna:
62,33 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący 12mm płasko-oczkowy Be-Cu Kennedy KEN5755680K
Kennedy KEN-575-5680K
KEN5755680K
12mm SPARK RESISTANT COMBINATION SPANNER Be-Cu Kennedy KEN5755680K
Kennedy KEN-575-5680K
SM.CK016,164,5ZLNE
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140299191 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość całkowita | 146 mm |
| Size | 12 mm |
| Supplier Part No. | 5755680K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Waga elementu | 75 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Beryllium Copper |
| Opening Capacity | mm |
| Długość całkowita | 146mm |
| Waga elementu | 75g |
| Size | 12mm |
| Standard, norma | |
| Maximum Pipe Capacity | mm |