Klucz nieiskrzący 24mm do pobijania płaski otwarty Al-Br Kennedy KEN5756400K KEN-575-6400K
dostępny
Cena regularna:
59,61 €
Cena regularna:
48,47 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący 24mm do pobijania płaski otwarty Al-Br Kennedy KEN5756400K KEN-575-6400K
Kennedy KEN-575-6400K
KEN5756400K
KLUCZ NIEISKRZACY PLASKI OTWARTY 24mm Kennedy
KEN-575-6400K
SM.CK016,146,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.Klucze płaskie otwarte
Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem w celu odkręcenia lub zakręcenia opornych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125537 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Szerokość szczęk | 24mm |
| Długość całk./opak. | 165mm |
| Nr produktu | 141-24 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 275g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Material | Aluminium Bronze |
| Opening Capacity | mm millimetre |
| Overall Length | 165 mm millimetre |
| Product Number | |
| Weight Each | 275 g gram |
| Size | 24 mm millimetre in. inch |
| Standards Met | |
| Maximum Pipe Capacity | mm millimetre in. inch |