Klucz nieiskrzący 27mm płasko-oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756300K
dostępny
Cena regularna:
$149.27
Cena regularna:
$121.36
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz nieiskrzący 27mm płasko-oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756300K KEN-575-6300K
Narzędzia iskrobezpieczne eliminują szansę na powstanie eksplozji podczas pracy w otoczeniu z substancjami łatwopalnymi lub zagrażającymi wybuchem. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych narzędzi i urządzeń kiedy mają one kontakt z twardą powierzchnią.
Użycie narzędzi nieiskrzących znajduje zastosowanie w wielu aplikacji w przemyśle jak np.: podczas produkcji ropy naftowej i chemikaliów, serwisu instalacji gazowych, budowy statków, w przemyśle wydobywczym, papierniczym oraz w wielu innych miejscach gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić duże zagrożenie.
Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium mają twardość do 25 HRC. Należy zwrócić uwagę na to, że narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością. Od czasu do czasu należy je wyczyścić w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości (opiłków itp.), które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125506 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk. | 288mm |
| Rozmiar | 27mm |
| Nr produktu | 1338 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 444g |
Klucz nieiskrzący 27mm do butli gazowych zabezpieczy przed powstaniem iskry podczas prac serwisowych.
SM.CK016,317,1ZLNE
Narzędzia Cromwell