Klucz nieiskrzący 55mm do pobijania płaski otwarty Al-Br Kennedy KEN5756480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 022,60 zł
Cena regularna:
831,38 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz płaski 55mm do pobijania otwarty Al-Br Kennedy KEN5756480K
Kennedy KEN-575-6480K
KEN5756480K
KLUCZ NIEISKRZACY PLASKI OTWARTY 55mm Kennedy
KEN-575-6480K
SM.CK016,737,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Klucze płaskie otwarte
Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem w celu odkręcenia lub zakręcenia opornych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125612 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Szerokość szczęk | 55mm |
| Długość całk./opak. | 270mm |
| Nr produktu | 141-55 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 1705g |