Klucz oczkowy 1.13/16" x 2" AF CrV chromowo-wanadowy Kennedy KEN5821480K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$128.90
Cena regularna:
$104.79
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1.13/16" x 2" A/F CH/VANRING SPANNER Kennedy KEN5821480K
KEN-582-1480K
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140352988 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Size 1 | 113/16" cal |
| Size 2 | 2" cal |
| Spanner Type | Double Ended |
| Supplier Part No. | 5821480K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 1570 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 495mm |
| Model, kod produktu | |
| Type | Ring Spanner |
| Spanner Size | 1-13/16" x 2" |
| Standard, norma | DIN 838 |
| Finish/Coating | Satin |
| Size System | AF |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 1-13/16" x 2" |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | |
| Angle of Handle Offset | 75° degree |