Klucz oczkowy 1/2" x 9/16" Whitworth CrV chromowo-wanadowy Kennedy KEN5822060K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
63,33 €
Cena regularna:
51,49 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
1/2" x 9/16"WHIT CH/VAN RING SPANNER Kennedy KEN5822060K
KEN-582-2060K
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140353046 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Size 1 | 1/2" cal |
| Size 2 | 9/16" cal |
| Spanner Type | Double Ended |
| Supplier Part No. | 5822060K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 455 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 330mm |
| Typ | Ring Spanner |
| Rozmiar klucza | 1/2" x 9/16" |
| Standard, norma | BS 192 : 1982 & BS 3555 : 1998 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Size System | Whitworth |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 0.920x1.010 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | 1/2W 9/16W |
| Angle of Handle Offset | 75 ° stopni |