Klucz oczkowy 12w1 8-13mm 5/16"-1/2" E-Torx E10-E16 z grzechotką dwukierunkowy Kennedy KEN5826862K PRO20
dostępny
Cena regularna:
39,11 €
Cena regularna:
31,79 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MULTIFIT RATCHET RING REV. SPANNER 8mm - 13mm Kennedy KEN5826862K
Kennedy KEN-582-6862K
KEN5826862K
MULTIFIT RATCHET RING REV. SPANNER 8mm - 13mm Kennedy
KEN-582-6862K
SM.CK016,84ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dwustronne klucze z grzechotką z 12 rozmiarami każdy. Te klucze pasują do wymiarów śrub w mm, calach i E-TORX, oszczędzając miejsce w skrzynce narzędziowej. Mechanizm dźwigni grzechotki o 72 zębach pozwala na obrót tylko o 5° co pomaga w w trudno dostępnych miejscach. Wykonane z wyskogatunkowej stali chromowo-wanadowej wypolerowanej na lustro, aby uniemożliwić osad oleju czy brudu na kluczach.
Wymiary (każdy klucz):
8, 10, 11 i 13mm/5/16” 3/8” 7/16” i 1/2”/E10, E12, E14 i E16
14, 16, 17 i 19mm/9/16” 5/8” 11/16” 3/4”/E18, E20, E22 i E24.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300477 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Size Range | 8 - 13 mm |
| Supplier Part No. | 5826862K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 97 g |