Klucz oczkowy 27mm nieiskrzący do pobijania Al-Br Kennedy KEN5756610K PRO20
dostępny
Cena regularna:
354,40 zł
Cena regularna:
288,13 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz płaski 27mm do pobijania oczkowy Al-Br Kennedy KEN5756610K
Kennedy KEN-575-6610K
KEN5756610K
KLUCZ NIEISKRZACY PLASKI OCZKOWY 27mm Kennedy
KEN-575-6610K
SM.CK016,200,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Narzędzia nieiskrzące są używane do eliminowania szansy na eksplozję przy pracy z substancjami potencjalnie łatwopalnymi lub zagrażające eksplozją. Zapobiegają powstawaniu iskier, jak to jest w przypadku standardowych urządzeń kiedy mają onekontakt z twardą powierzchnią. Użycie narzędzi nieiskrzących jest istotna przy wielu przemysłowych aplikacjach jak, produkcja ropy naftowej i chemikalii, działanie kraników sprejowych, budowa statków, wydobywczy, papierniczy oraz inne gdzie powstanie iskry mogłoby stanowić zagrożenie. Narzędzia nieiskrzące wykonane z brązu i aluminium wykonane są do 25 HRC i wykonane są w twardości do 25 HRC. Narzędzia nieiskrzące muszą być przechowywane ze specjalną dbałością, od czasu do czasu czyszczone w celu usunięcia zanieczyszczeń bądź żelaznych pozostałości, które mogą osłabić niezawodność narzędzi nieiskrzących.
Klucze płaskie oczkowe
Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem w celu odkręcenia lub
zakręcenia opornych aplikacji.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140125674 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 150mm |
| Ring Diameter | 27mm |
| Nr produktu | 160-27 |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 350g |