Klucz oczkowy 4w1 8mm 10mm 12mm 13mm z grzechotką dwukierunkowy Kennedy KEN5826852K
dostępny
Cena regularna:
$43.09
Cena regularna:
$35.04
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4-IN-1 RATCHET RING REV.SPANNER 8,10,12,13mm Kennedy KEN5826852K
Kennedy KEN-582-6852K
KEN5826852K
4-IN-1 RATCHET RING REV.SPANNER 8,10,12,13mm Kennedy
KEN-582-6852K
SM.CK016,77,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dwustronne klucze z grzechotką z 4 rozmiarami każdy. Mechanizm dźwigni grzechotki o 72 zębach pozwala na obrót tylko o 5° co pomaga w w trudno dostępnych miejscach. Wykonane z wyskogatunkowej stali chromowo-wanadowej wypolerowanej na lustro, aby uniemożliwić osad oleju czy brudu na kluczach.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy-Pro |
| EAN13 Barcode | 5036140300446 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Długość całkowita | 160 mm |
| Size Range | 8 - 13 mm |
| Supplier Part No. | 5826852K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 97 g |