Klucz oczkowy 4w1 9mm 11mm 14mm 15mm z grzechotką dwukierunkowy Kennedy KEN5826854K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$52.00
Cena regularna:
$42.28
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
4-IN-1 RATCHET RING REV.SPANNER 9,11,14,15mm Kennedy KEN5826854K
Kennedy KEN-582-6854K
KEN5826854K
4-IN-1 RATCHET RING REV.SPANNER 9,11,14,15mm Kennedy
KEN-582-6854K
SM.CK016,96,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Dwustronne klucze z grzechotką z 4 rozmiarami każdy. Mechanizm dźwigni grzechotki o 72 zębach pozwala na obrót tylko o 5° co pomaga w w trudno dostępnych miejscach. Wykonane z wyskogatunkowej stali chromowo-wanadowej wypolerowanej na lustro, aby uniemożliwićosad oleju czy brudu na kluczach.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111705 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Producent | Kennedy-Pro |
| Supplier Part No. | 5826854K |
| EAN13 Barcode | 5036140300453 |
| Size Range | 9 - 15 mm |
| Długość całk. | 180 mm |
| Waga elementu | 125 g |