Klucz oczkowy 55x60mm dwustronny Kennedy KEN5821870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$619.48
Cena regularna:
$503.64
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kennedy Klucz 55mm x60mm oczkowy dwustronny KEN5821870K
Kennedy KEN-582-1870K
KEN5821870K Kennedy KLUCZ DWUSTRONNY OCZKOWY55mmx60mm
Wykonanie ze stali chromowo-wanadowej satynowo wykończone i mocno wyszlifowane zakończenia. Dwustronne, z dwunastokątnymi oczkami. Główki odsadzone.
Wykonane zgodnie z: DIN 838 Metryczne i AF, BS 192 : 1982 i BS 3555 : 1998 Whitworth.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140129153 |
| eCl@ss Code | 21040206 |
| Długość całkowita | 635 mm |
| Size 1 | 55 mm |
| Size 2 | 60 mm |
| Spanner Type | Double Ended |
| Supplier Part No. | 5821870K |
| UNSPSC Code | 27111705 |
| Waga elementu | 4000 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 635mm |
| Typ | Ring Spanner |
| Rozmiar klucza | 55mm x 60mm |
| Standard, norma | DIN 838 |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Rozmiar | Metryczny |
| Number of Points | 12 |
| Compatible Nut/Bolt Width | 55x60 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M36 M39 |
| Angle of Handle Offset | 75 ° stopni |