Klucz płaski 10x11mm dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823010K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 10x11mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823010K
Yamoto YMT-582-3010K
YMT5823010K
10x11mm CHROME VANADIUM O/E SPANNER Yamoto YMT5823010K
Yamoto YMT-582-3010K
SM.CK016,7,9ZLNE
Wykonane ze stali chromowo-wanadowej z błyszczącym wykończeniem, główka odchylona pod kątem 15°. Zgodne z normą DIN 3113. Rozmiary 6-32 mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111706 |
| eCl@ss Code | 21040104 |
| Producent | Yamoto |
| Supplier Part No. | YMT-582-3010K |
| EAN13 Barcode | 5036140301139 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal chromowo-wanadowa, CrV |
| Długość całkowita | 157mm |
| Typ | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Rozmiar klucza | 10mmx 11mm |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Wykończenie, powłoka | Wykończenie lustrzane |
| Rozmiar | Metryczny |
| Compatible Nut/Bolt Width | 10 x 11 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M6 x M7 |