Klucz płaski 14x15mm dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823030K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 14x15mm płaski dwustronny CrV chromowo-wanadowy Yamoto YMT5823030K
Yamoto YMT-582-3030K
YMT5823030K
KC-016,8,4ZN/SM.[NM]
Made of chrome vanadium steel with polished mirror finish and 15° offset heads. Conform to DIN 3110 standard. Sizes 6-32mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140301153 |
| ecl@ss | 21040104 |
| Oznaczenie | YMT-582-3030K |
| UNSPSC | 27111706 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 190mm |
| Numer produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 14mm x 15mm |
| Standard, norma | DIN 3110 |
| Wykończenie, powłoka | Mirror Finish |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Width | 14 x 15 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size |