Klucz płaski 16x17mm dwustronny Yamoto YMT5820680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz 16mm x17mm płaski dwustronny Yamoto YMT5820680K
Yamoto YMT-582-0680K
YMT5820680K
KC-016,14,5ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Yamoto |
| EAN13 | 5036140212879 |
| ecl@ss | 21040104 |
| Długość całkowita | 204 mm |
| Size 1 | 16 mm |
| Size 2 | 17 mm |
| Spanner Type | Open Ended |
| Oznaczenie | PROVF1617M |
| UNSPSC | 27111706 |
| Waga elementu | 120 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Chrome Vanadium Steel |
| Długość całkowita | 185mm |
| Numer produktu | |
| Type | Open Ended Spanner |
| Liczba elementów | |
| Spanner Size | 16mm x 17mm |
| Standard, norma | ASME B107.39 |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Polish |
| Size System | Metryczny |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Width | 16 x 17 |
| Compatible Nut/Bolt Thread Size | M10 |