Klucz udarowy 1.15/16" płaski do pobijania calowy Kennedy KEN5806640K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
123,72 €
Cena regularna:
100,58 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 1,15/16" płaski otwarty czerniony calowy Kennedy KEN5806640K
Kennedy KEN-580-6640K
KEN5806640K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OTWARTY UDAROWY 1.15/16" Kennedy
KEN-580-6640K
SM.CK016,243,8ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Z płaską, prostą powierzchnią umożliwiającą uderzenia młotkiem by luzować lub dokręcać oporne elementy złączne. Zgodne z: DIN 133.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27111714 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 5806640K |
| EAN13 Barcode | 5036140061378 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Hardened Steel |
| Długość całk. | 275 mm |
| Product Number | |
| Type | Open-ended Slogging Spanner |
| Size | mm 1-15/16" cal |
| Standard, norma | DIN 133 |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Finish/Coating | Chrome Satin |
| Size System | AF |
| Handle Shape | Flat |
| Number of Points | |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm |
| Head Thickness | 21 mm |
| Angle of Handle Offset | ° degree |