Klucz udarowy 150mm do pobijania oczkowy Kennedy KEN5807280K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 097,15 €
Cena regularna:
891,99 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 150mm oczkowy płaski czerniony Kennedy KEN5807280K
Kennedy KEN-580-7280K
Klucz płaski oczkowy udarowy 150mm
KEN-580-7280K
Opis produktu
Wykonane z hartowanej i utwardzanej stali z mechanicznie obrobionymi końcówkami aby zapewnić dobry kontakt z łącznikiem. Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem by luzować lub dokrętać oporne elementy złączne.Wyprodukowano zgodnie z: DIN 7444.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140073746 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 580mm |
| Ring Diameter | 150mm |
| Nr produktu | KEN-580-7280K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 18.2 kg |
KEN5807280K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OCZKOWY UDAROWY 150mm Kennedy
KEN-580-7280K
SM.CK016,5999ZLNE
Narzędzia Cromwell