Klucz udarowy 3.1/2" płaski do pobijania calowy Kennedy KEN5806840K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 960,60 zł
Cena regularna:
1 593,98 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 3,1/2" płaski otwarty czerniony calowy Kennedy KEN5806840K
Kennedy KEN-580-6840K
KEN5806840K
3.1/2" A/F OPEN JAW SLOGGING WRENCH Kennedy KEN5806840K
Kennedy KEN-580-6840K
SM.CK016,902,2ZLNE
Wykonane z utwardzanej i hartowanej stali. Z płaską, prostą powierzchnią umożliwiającą uderzenia młotkiem by luzować lub dokręcać oporne elementy złączne. Zgodne z: DIN 133.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140061552 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Supplier Part No. | 5806840K |
| UNSPSC Code | 27111714 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Hardened Steel |
| Długość całkowita | 445mm |
| Typ | Open-ended Slogging Spanner |
| Size | mm 3-1/2" cal |
| Standard, norma | DIN 133 |
| Special Features | Corrosion-resistant |
| Wykończenie, powłoka | Chrome Satin |
| Size System | AF |
| Handle Shape | Flat |
| Compatible Nut/Bolt Width | mm 2-1/4" cal |
| Head Thickness | 38mm |
| Angle of Handle Offset | ° stopni |