Klucz udarowy 3.7/8" do pobijania oczkowy calowy Kennedy KEN5807870K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
334,09 €
Cena regularna:
271,62 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 3,7/8" płaski oczkowy czerniony calowy Kennedy KEN5807870K
Kennedy KEN-580-7870K
Klucz płaski oczkowy udarowy 3.7/8"
KEN-580-7870K
Opis produktu
Wykonane z hartowanej i utwardzanej stali z mechanicznie obrobionymi końcówkami aby zapewnić dobry kontakt z łącznikiem. Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem by luzować lub dokrętać oporne elementy złączne.Wyprodukowano zgodnie z: DIN 7444.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140062191 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 420mm |
| Ring Diameter | 3 7/8" calowe |
| Nr produktu | KEN-580-7870K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 6.50 kg |
KEN5807870K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OCZKOWY UDAROWY 3.7/8" Kennedy
KEN-580-7870K
SM.CK016,1450ZLNE
Narzędzia Cromwell