Klucz udarowy 4.1/4" do pobijania oczkowy calowy Kennedy KEN5807900K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 614,40 zł
Cena regularna:
1 312,52 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz udarowy 4,1/4" płaski oczkowy czerniony calowy Kennedy KEN5807900K
Kennedy KEN-580-7900K
Klucz płaski oczkowy udarowy 4.1/4"
KEN-580-7900K
Opis produktu
Wykonane z hartowanej i utwardzanej stali z mechanicznie obrobionymi końcówkami aby zapewnić dobry kontakt z łącznikiem. Z płaską, prostą powierzchnią aby umożliwić uderzenia młotkiem by luzować lub dokrętać oporne elementy złączne.Wyprodukowano zgodnie z: DIN 7444.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140062207 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Długość całk./opak. | 450mm |
| Ring Diameter | 4 1/4" calowe |
| Nr produktu | KEN-580-7900K |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 8.00 kg |
KEN5807900K
KLUCZ CZERNIONY PLASKI OCZKOWY UDAROWY 4.1/4" Kennedy
KEN-580-7900K
SM.CK016,1880ZLNE
Narzędzia Cromwell