Klucz wysokowydajny do rur 10"/250mm Senator SEN5885100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz wysokowydajny do rur 10"/250mm Senator SEN5885100K
Senator SEN-588-5100K
SEN5885100K
KLUCZ WYSOKOWYDAJNY DO RUR 10"/250mm Senator
SEN-588-5100K
SM.CK016,36,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajny wzór. Kute z jednego elementu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161320 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość | 10" cal |
| Długość | 250 mm |
| Supplier Part No. | 5885100K |
| UNSPSC Code | 27111708 |
| Waga elementu | 0.67 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 35mm |
| Handle Colour | Niebieski |
| Handle Type | Leader Pattern |
| Jaw Type | Standard |
| Długość całkowita | 250mm |
| Typ | Pipe Wrench |
| Wrench Size | mm |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 35mm |
| Standard, norma | GGG-W-651E |
| Handle Material | Dropped Forge |
| Protection Features | |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |