Klucz wysokowydajny do rur 12"/300mm Senator SEN5885120K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz wysokowydajny do rur 12"/300mm Senator SEN5885120K
Senator SEN-588-5120K
SEN5885120K
KLUCZ WYSOKOWYDAJNY DO RUR 12"/300mm Senator
SEN-588-5120K
SM.CK016,37ZLNE
Narzędzia Cromwell
Wysokowydajny wzór. Kute z jednego elementu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161337 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość | 12" cal |
| Długość | 300 mm |
| Supplier Part No. | 5885120K |
| UNSPSC Code | 27111708 |
| Waga elementu | 1.00 kg |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Capacity | 43mm |
| Handle Colour | Niebieski |
| Handle Type | Leader Pattern |
| Jaw Type | Standard |
| Długość całkowita | 300mm |
| Typ | Pipe Wrench |
| Wrench Size | mm |
| Liczba elementów | |
| Maximum Jaw Capacity | 43mm |
| Standard, norma | GGG-W-651E |
| Handle Material | Dropped Forge |
| Protection Features | |
| Materiał szczęk | Stal chromowo-wanadowa, CrV |