Klucz wysokowydajny do rur 36"/900mm Senator SEN5885360K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
231,00 zł
Cena regularna:
187,80 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz wysokowydajny do rur 36"/900mm Senator SEN5885360K
Senator SEN-588-5360K
SEN5885360K
SM.CK016,180,3ZLNE
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Senator |
| EAN13 Barcode | 5036140161375 |
| eCl@ss Code | 21040190 |
| Długość | 36" cal |
| Długość | 900 mm |
| Sup. Part No. | SEN-588-5360K |
| UNSPSC Code | 27111708 |
| Waga | 5.90 kg |