Klucz z obrotową główką 7/16"x1/2" Kennedy KEN5809080K KEN-580-9080K
dostępny
Cena regularna:
33,70 €
Cena regularna:
27,40 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Klucz z obrotową główką 7/16"x1/2" Kennedy KEN5809080K KEN-580-9080K
Kennedy KEN-580-9080K
Klucz z obrotowa GLOWKA 7/16"x1/2"
KEN-580-9080K
Opis produktu
Wykonane tak, aby przejść z naddatkiem test spełniania wymagań określonych normą BS2558: 1954. Nasadki są umieszczone bezpośrednio na rączce, przezco nit jest uwolniony od obciążeń. Wszystkie nasadki są powlekane, hartowane i pozbawione naprężeń aby zapewnić, że zachowają swój kształt.
Narzędzie kombinowane, klucz - szpikulec
Klucz przegubowy do elementów mocujących z zakończeniem z nasadką Whitwortha 7/16”. Ma wygięte zwężające się kwadratowe zakończenie do użycia w przypadku stosowania śrub oczkowych i pierścieni podnośnikowych.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140127388 |
| Kod eCl@ss | 21040190 |
| Socket Size 1 | 7/16"W in |
| Socket Size 2 | 1/2"W in |
| Nr produktu | PRI325 D/E |
| Kod UNSPSC | 27111714 |
| Waga elementu | 490g |
Informacje dodatkowe:
| Własność | Wartość |
|---|---|
| Bar Diameter | 15 mm millimetre |
| Head Diameter | mm millimetre |
| Head Width | mm millimetre |
| Overall Length | 245 mm millimetre |
| Product Number | |
| Product Type | Spinner Head Spanner |
| Socket Size | 7/16 x 1/2 in. inch |
| Head Length | mm millimetre |
| Spanner Type | |
| Standards Met | BS2558: 1954 |
| Size System | Whitworth |
| End Type | Spinner |
KEN5809080K
KLUCZ Z OBROTOWA GLOWKA 7/16"x1/2" Kennedy
KEN-580-9080K
SM.CK016,87,5ZLNE
Narzędzia Cromwell