Kołek 1665 Indexa IND1071600K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołek 1665 Indexa IND1071600K
Indexa IND-107-1600K
IND1071600K
1665 LOCK PIN Indexa IND1071600K
IND-107-1600K
SM.CK016,20,4ZLNE
Części zamienne - Kołek. Części zamienne Skontaktuj się z lokalnym oddziałem aby uzyskać ceny.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | MVJNR/L 2020K16; MVJNR/L 2525M16; MVVNN 2020K16; MVVNN 2525M16 |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia |
| EAN13 Barcode | 5036140283657 |
| eCl@ss Code | 28039190 |
| Hex Drive Size | 2 mm |
| Typ produktu | Lock Pin |
| Shim Shape | 35° Rhombic |
| Supplier Part No. | 1071600K |
| Rozmiar gwintu | M5x0.8 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | |
| Numer produktu | 1665 |
| Rozmiar gwintu | M5 x 0.8 |
| Typ | Lock Pin |
| Kompatybilny typ uchwytu | Uchwyt oprawka do toczenia |
| Kompatybilne oznaczenie ISO uchwytu | MVJNR/L 2020K16 MVJNR/L 2525M16 MVVNN 2020K16 MVVNN 2525M16 |
| Compatible Manufacturer Part Number | |
| Hex Drive Size | 2mm |
| Shim Shape | 35° Rhombic |
| ISO Designation | |
| Kąt spirali |