Kołek stalowy 12x100mm 100szt. DIN 6325 m6 Qualfast QFT6500283K QFT-650-0283K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołek stalowy 12x100mm 100szt. DIN 6325 m6 Qualfast QFT6500283K QFT-650-0283K
Tolerancja m6
Norma DIN 6325
Specyfikacja kołków stalowych 12x100mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Qualfast |
| Supplier Part No. | QFT-650-0283K |
| UNSPSC Code | 31163203 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość kołka | 100mm |
| Materiał | Stal 60 ± 2HRC |
| Typ | Metryczny |
| Średnica | 12mm |
| Standard | DIN 6325 |