Kołki gwintowane 10x40mm 100szt. Kennedy KEN6511980K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
53,29 €
Cena regularna:
43,32 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 10x40mm 100szt. Kennedy KEN6511980K
Kennedy KEN-651-1980K
Kołki gwintowane 10x40mm
KEN-651-1980K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 10mm |
| Kod EAN13 | 5036140147713 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 40mm |
| Nr produktu | KEN-651-1980K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 1.00 kg |
KEN6511980K
KOLKI GWINTOWANE 10x40mm Kennedy
KEN-651-1980K
SM.CK016,144ZLNE
Narzędzia Cromwell