Kołki gwintowane 20x80mm 100szt. Kennedy KEN6513680K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
1 141,79 zł
Cena regularna:
928,28 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 20x80mm 100szt. Kennedy KEN6513680K
Kennedy KEN-651-3680K
Kołki gwintowane 20x80mm
KEN-651-3680K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 20mm |
| Kod EAN13 | 5036140147973 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 80mm |
| Nr produktu | KEN-651-3680K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 3.13 kg |
KEN6513680K
KOLKI GWINTOWANE 20x80mm Kennedy
KEN-651-3680K
SM.CK016,725,8ZLNE
Narzędzia Cromwell