Kołki gwintowane 8x30mm 100szt. Kennedy KEN6511520K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
204,88 zł
Cena regularna:
166,57 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki gwintowane 8x30mm 100szt. Kennedy KEN6511520K
Kennedy KEN-651-1520K
Kołki gwintowane 8x30mm
KEN-651-1520K
Opis produktu
Kołki gwintowane wewnętrznie.DIN 7979D. EN 28735. ISO 8735.
Materiał: AISI-52100 lub DIN 1-3505 100 Cr 6.
Twardość: 57-63 HRC.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 8mm |
| Kod EAN13 | 5036140147584 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 30mm |
| Nr produktu | KEN-651-1520K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 470g |
KEN6511520K
KOLKI GWINTOWANE 8x30mm Kennedy
KEN-651-1520K
SM.CK016,97,1ZLNE
Narzędzia Cromwell