Odsysacz cyny Kennedy KEN5168500K
dostępny
Cena regularna:
212,60 zł
Cena regularna:
172,85 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odsysacz cyny Kennedy KEN5168500K
Kennedy KEN-516-8500K
Opis produktu
DSGPRMPosiada aluminiową obudowę i stalową końcówkę do profesjonalnego użytku. Sprężyna znajduje się poza komorą ssącą, więc niemożliwe jest zlewanie się zbieranego materiału. Posiada ochronną tarczę. Wymiary końcówki: 3mm ODx1.5mm, IDx20mm dł.
KEN-516-8505K Zapasowe końcówki (5 szt.) - do zamówienia osobno
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Kod EAN13 | 5036140110656 |
| Kod eCl@ss | 21080101 |
| Nozzle Length | 20mm |
| Długość całk./opak. | 190mm |
| Nr produktu | DSGPRM 587 |
| Kod UNSPSC | 23271706 |
| Waga | 60g |
SM.CK016,121,3ZLNE
Narzędzia Cromwell