Kołki stalowe 5/8x1.1/2" 100szt. Kennedy KEN6508720K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$126.80
Cena regularna:
$103.09
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
5/8x1.1/2" INCH PLAIN DOWEL Kennedy KEN6508720K
KEN-650-8720K
Utwardzane i precyzyjnie szlifowane. Wykonane zgodnie z: DIN 6325.
Calowe: Wielkości 1/16” i 1/8” są wykonane z nieutwardzanej srebrnej stali, 3/16” i powyżej są wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali niskowęglowej.
Tolerancje: Wszystkie rozm. = +0.001” +0.003”.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| Średnica | 5/8" cal |
| EAN13 Barcode | 5036140354296 |
| Długość | 1 1/2" cal |
| Supplier Part No. | 6508720K |
| UNSPSC Code | 31163203 |
| Waga | 7.20 kg |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość | mm 1-1/2" cal |
| Materiał | Stal |
| Thread | |
| Rozmiar gwintu | 5/8mm |
| Opakowanie zbiorcze | 100 |
| Surface Treatment | |
| Leading Standard | DIN 6325 |