Kołki stalowe 5/8"x1.1/4" calowe 100szt. Kennedy KEN6508700K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$179.22
Cena regularna:
$145.71
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kołki stalowe 5/8"x1.1/4" calowe 100szt. Kennedy KEN6508700K
Kennedy KEN-650-8700K
Kołki stalowe 5/8"x1.1/4"
KEN-650-8700K
Opis produktu
Utwardzane i precyzyjnie szlifowane. Wykonane zgodnie z: DIN 6325.Calowe: Wielkości 1/16” i 1/8” są wykonane z nieutwardza-nej srebrnej stali, 3/16” i powyżej są wykonane z wysokiej jakości hartowanej stali niskowęglowej.
Tolerancje: Wszystkie rozm. = +0.001” +0.003”.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Średnica | 5/8" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140011908 |
| Kod eCl@ss | 23100190 |
| Długość | 1 1/4" calowe |
| Nr produktu | KEN-650-8700K |
| Kod UNSPSC | 31163203 |
| Waga | 6.80 kg |
KEN6508700K
KOLKI STALOWE 5/8"x1.1/4" Kennedy
KEN-650-8700K
SM.CK016,287,6ZLNE
Narzędzia Cromwell