Kółko stałe z blaszką mocującą 125mm nylonowe Atlas Workholders ATL9450830K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
FIXED PLATE 125mm NYLON Atlas Workholders ATL9450830K
ATL-945-0830K
Medium Duty Pressed Steel Castors - Nylon Wheel - Roller Bearing
A range of pressed steel castors for general medium duty industrial applications. Versatile and widely used nylon wheeled castors complete with needle roller bearing wheels.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Atlas Workholders |
| EAN13 Barcode | 5036140261174 |
| eCl@ss Code | 23250319 |
| Supplier Part No. | V41Q125NYRP04 |
| UNSPSC Code | 31162701 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Bolt Size | M8 |
| Wysokość całkowita | 155mm |
| Numer produktu | V41Q125NYRP04 |
| Castor Type | Medium Duty |
| Tyre Material | Nylon |
| Load Capacity | 200kg |
| Tyre Colour | White |
| Tread Width | 32mm |
| Średnica kółka | 125mm |
| Mount Type | Fixed Top Plate |
| Wheel Material | Nylon |
| Fixing Hole Centres Dimensions | 77x60 80x60mm |
| Fixing Plate Size | 102x87mm |