Kolumna 10mm z regulacją do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332400K KEN-333-2400K PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolumna 10mm z regulacją do statywu magnetycznego Kennedy KEN3332400K KEN-333-2400K
Kennedy KEN-333-2400K
KEN3332400K
KOLUMNA Z REGULACJA DO STATYWU MAG 10mm Kennedy
KEN-333-2400K
SM.CK016,53,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Opis produktu
Wszystkie kolumny są gwintowane M8x1.25mm i są zamienne z Kennedy, Oxford, Mitutoyo itd. Podstawy z wyłączeniem mini-mag (M6x1mm), są również zamienne przez specjalne przystawki lub nagwintowane magnesy.Kolumna wysokowydajna z regulacją
Standardowo dopasowane do KEN- 333-2060K i KEN- 333-2050K.
Kolumna: 12x175mm. Belka poprzeczna: 10x165mm z regulacją.
Gwint: M8x1.25mm.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140107144 |
| eCl@ss Code | 21020801 |
| Supplier Part No. | 3332400K |
| UNSPSC Code | 23152203 |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model, kod produktu | RP991BLKEN |
| Rozmiar gwintu | M8 x 1.25mm |
| To Suit | 1/4" I/D Lug, Stem/Spigot Dia.1/8" , 1/4" , 5/16" and 3/8" |
| Type | Heavy Duty Fitments |
| Size | Column: 12 x 175mm Cross bar: 10 x 150mm |