Kombinerki wysokowydajne 185mm 7.1/2" Senator SEN5584570K PRO25
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kombinerki wysokowydajne 185mm 7.1/2" Senator SEN5584570K
Senator SEN-558-4570K
SEN5584570K
KC-016,18,3ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Senator |
| EAN13 | 5036140023772 |
| ecl@ss | 21040301 |
| Głębokość całkowita | 10 |
| Długość całkowita | 180 |
| Waga całkowita | 0.25 |
| Szerokość całk. | 50 |
| Oznaczenie | SEN-558-4570K |
| UNSPSC | 27112106 |
| Waga elementu | 260 g |
Informacje dodatkowe:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Cutting Capacity | Wire: 1.6mm |
| Otwarcie szczęk | 30mm |
| Głębokość całkowita | 10mm |
| Długość całkowita | 185mm |
| Szerokość całk. | 50mm |
| Numer produktu | |
| Type | Pliers |
| Standard, norma | |
| Handle Material | Bi Material |
| Special Features | Side Cutter |
| Wykończenie, powłoka | Satin |
| Materiał szczęk | Chrome Vanadium Steel |
| Jaw Style | Serrated |
| Maximum Cutting Capacity | 2.5mm |
| Compatible Pliers | |
| Jaw Length | 28mm |