Komplet gumowych tulejek zaciskowych JSN12 Indexa IND1409610K
dostępny
Cena regularna:
76,97 €
Cena regularna:
62,58 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet gumowych tulejek zaciskowych JSN12 Indexa IND1409610K
Indexa IND-140-9610K
IND1409610K
KC-016,201,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Indexa |
| Cone Angle | 36° stopni |
| Contact Length | 12 mm |
| EAN13 | 5036140083196 |
| ecl@ss | 21021101 |
| Oznaczenie | IND-140-9610K |
| Tapping Head | JSN - 12 |
| UNSPSC | 27112808 |
| Waga elementu | 20 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar tulejki | |
| Długość | 12mm |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Type | JSN-12 |
| Średnica | 22mm |
| Liczba elementów | 2 |
| Range Diameter | |
| System pomiarowy | Metryczny |