Komplet śrub M12x50mm FC16 dociskowych Indexa IND4252625T PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M12x50mm FC16 dociskowych Indexa IND4252625T
Indexa IND-425-2625T
IND4252625T
Komplet śrub dociskowych FC16 M12x50mm Indexa IND4252625T
IND-425-2625T
SM.CK016,22,7ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie -HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23153402 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4252625T |
| EAN13 Barcode | 5036140085763 |
| Length B | 50 mm |
| Wymiar C | 6 mm |
| Wymiar D | 2.9 mm |
| Waga elementu | 40.0 g |
| A (Thread) | M12 |
| Numer produktu | FC161312 |
| Type | Ball Point |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 50 mm |
| C | 6 mm |
| Clamp Style | Ball Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16A-1250 |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |