Komplet śrub M16x55mm FC16 dociskowych Indexa IND4252660R
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Komplet śrub M16x55mm FC16 dociskowych Indexa IND4252660R
Indexa IND-425-2660R
IND4252660R
Komplet śrub dociskowych FC16 M16x55mm Indexa IND4252660R
IND-425-2660R
SM.CK016,61,9ZLNE
Materiał:
Część główna - stal węglowa EN198.
Zakończenie - hartowana stal EN 31.
Twardość:
Część główna - HRC 32 - 38.
Zakończenie - HRC 62.
Wykończenie powierzchni:
Zakończenie - hartowane i szlifowane.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A (Thread) | M16 |
| Producent | Indexa |
| Wymiar C | 8 mm |
| Wymiar D | 1mm |
| EAN13 Barcode | 5036140085824 |
| eCl@ss Code | 23149090 |
| Length B | 55 mm |
| Numer produktu | FC163516 |
| Supplier Part No. | 4252660R |
| Typ | Dog Point |
| UNSPSC Code | 23153402 |
| Waga elementu | 55.0 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| A | mm |
| B | 55mm |
| C | 8mm |
| Clamp Style | Dog Point |
| Materiał | Stal węglowa |
| Numer produktu | PT16B-1655N |
| Standard, norma | EN198 EN 31 |
| Surface Finish | Point - Hardened and Ground |