Końcówka Y do wkręcania haków Kennedy KEN5737500K Wyprzedaż
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka Y do wkręcania haków Kennedy KEN5737500K
Y ADAPTOR FOR CUP HOOK Kennedy KEN5737500K
Rozwidlony bit w kształcie Y przeznaczony do końcówek hakowych.
Długość całkowita: 25mm.
Kennedy KEN-573-7500K
KEN5737500K
Y ADAPTOR FOR CUP HOOK Kennedy
KEN-573-7500K
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140298422 |
| eCl@ss Code | 21040404 |
| For Use With | Hand And Power Tools |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Shank Shape | hex |
| Shank Size | 1/4" cal |
| Supplier Part No. | 5737500K |
| UNSPSC Code | 27112814 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Zastosowanie | |
| For Use With | Hand And Power Tools |
| Długość całkowita | 25mm |
| Model, kod produktu | |
| Tip Size | |
| Liczba elementów | |
| Bit Type | |
| Bit Material | |
| Special Features |
SM.CK016,5ZLNE
Narzędzia Cromwell