Końcówka do młotka nylonowa 32mm biała z gwintem Kennedy KEN5293040K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Materiał: nylon
- Średnica: 32mm
- Kolor: biały
- Mocowanie: z gwintem
odpowiednia do pracy w lekkich i ciężkich warunkach. Pasują do młotków z nylonowymi końcówkami i młotków SafeBlower.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Professional |
| Kod EAN13 | 5036140113442 |
| Kod eCl@ss | 21040901 |
| Kolor | Biały |
| Średnica | 32mm |
| Twardość | Twarda |
| Materiał | Nylon |
| Pasuje do | KEN5272040K, KEN5273040K |
| Twardość | Shore D64° stopni |
| Nr produktu | KEN-529-3040K |
| Kod UNSPSC | 27111602 |
KEN-529-3040K