Końcówka z gwintem 1/2"x1/2" do węża do chłodziwa Indexa IND4477190K MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka z gwintem 1/2"x1/2" do węża do chłodziwa Indexa IND4477190K
Indexa IND-447-7190K
IND4477190K
SM.CK016,8,7ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Marka | Indexa |
| EAN13 Barcode | 5036140087903 |
| eCl@ss Code | 37110290 |
| Inlet Size | 1/2" NPT Male |
| Głębokość całk. | 22 |
| Długość całk. | 38 |
| Waga całkowita | 0.002 |
| Szerokość całk. | 22 |
| UNSPSC Code | 40141700 |
| Waga | 7 g |