Końcówka z gwintem 3/8"x1/2" do węża do chłodziwa Indexa IND4477170K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Końcówka z gwintem 3/8"x1/2" do węża do chłodziwa Indexa IND4477170K
Indexa IND-447-7170K
IND4477170K
KC-016,8,7ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica otworu | 1/2" cal |
| Marka, producent | Indexa |
| EAN13 | 5036140087897 |
| ecl@ss | 37110290 |
| Inlet Size | 3/8" NPT Male |
| Oznaczenie | IND-447-7170K |
| UNSPSC | 40141700 |
| Waga | 7 g |