Końcówki na wciska tulejkowe 6,3mm izolowane wewnętrzne czerwone opak. 100szt. Kennedy KEN5151520K
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
6.30mm FULLY INSULATED RED FEMALE PUSH-ON (100) Kennedy KEN5151520K
Kennedy KEN-515-1520K
KEN5151520K
6.30mm FULLY INSULATED RED FEMALE PUSH-ON (100) Kennedy
KEN-515-1520K
SM.CK016,36,5ZLNE
Narzędzia Cromwell
Standardowe
Trwałe, ekonomiczne końcówki z miedzi i mosiądzu. Wykonane z jednego kawałka materiału. Ocynkowane elektrotechnicznie co ochrania przed rdzą. Izolowane rozszerzane końcówki, w kolorowej winylowej izolacji. Wszystkie końcówki dostarczone z antywibracyjnymi skuwkami miedzianymi.
Końcówki “na wcisk” tulejkowe, izolowane – wewnętrzne
Ilość w opakowaniu: 100.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Kolor | Czerwony |
| EAN13 Barcode | 5036140071896 |
| eCl@ss Code | 21059190 |
| Głębokość całk. | 25 |
| Długość całkowita | 150 |
| Waga całkowita | 0.115 |
| Szerokość całk. | 100 |
| Supplier Part No. | 5151520K |
| Tab Size | 6.3 mm |
| Type (Female) | Push-on |
| UNSPSC Code | 39121432 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Długość ostrza | mm |
| Kolor | Czerwony |
| Connector Type | Push-On |
| Liczba elementów | 100 |
| Średnica ostrzy | mm |
| Tab Length | mm |
| Tab Width | mm |
| Includes | (100) Push-On Fully Insulated Female Connector Terminal - Red |
| Package Type | Multipack |
| Fork/Ring Tab Size | 6.3mm |