Krążek fibrowy 115x22mm nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej P36 1szt. Yamoto YRK2024130K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$132.15
Cena regularna:
$107.44
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasyp cyrkonowy do stali nierdzewnej P36 100szt. Yamoto YRK2024130K
Yamoto YRK-202-4130K
YRK2024130K
115mm ZIRC/AO RES T/COATS/S FIBRE DISCS P36 Yamoto YRK2024130K
YRK-202-4130K
KC-016,282,6ZN/SM.[NM]
Ziarno cyrkonowe z dodatkami ściernymi, które smarują i chłodzą powierzchnię szlifowaną, przedłużają żywotność krążków. Można stosować do wszelkich stali nierdzewnych, zgrzewów spawalniczcyh na żeliwie i innych nietypowych metali przy wydłużonym cyklu pracy, usuwając duże ilości metalu bez bez zagrożenia przegrzania krążków.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | York |
| Średnica | 115 mm |
| Disc Bore | 22 mm |
| EAN13 | 5036140289000 |
| ecl@ss | 21011313 |
| Ziarnistość | P36 |
| Oznaczenie | YRK-202-4130K |
| UNSPSC | 31191506 |
| Weight per 25 | 0.65 kg |