Krążek liniowy 44mm Matlock MTL9783950K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Krążek liniowy 44mm Matlock MTL9783950K
Matlock MTL-978-3950K
MTL9783950K
44mm SASH PULLEY BLACK Matlock
MTL-978-3950K
SM.CK016,29,2ZLNE
Narzędzia Cromwell
Krążki te są doskonałe do masztów flagowych, montowania lin do suszenia bielizny i mocowania ruchomych zadaszeń. Posiadają kółka ze staliwa do umieszczania liny o średnicy do 8 mm. Krążki linowe są dostarczane wraz hakami typu S. Krążki ocynkowane posiadają kółka ze staliwa dla lin o średnicy do 8 mm. Czarne (epoksydowane) krążki posiadają nylonowe kółka dla lin o średnicy do 9,5 mm.
Wszystkie prezentowane krążki posiadają pojedyncze kółka.
Typ krążka: Daszek (Awning), Linkowy (Line), Górny montaż (Upright), Śrubowy (Screw), Ramowy (Sash).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Matlock |
| EAN13 Barcode | 5036140067950 |
| Finish | Zinc Plated |
| Pulley Type | Sash |
| Sheath Diameter | 1 3/4" cal |
| Sheath Diameter | 44 mm |
| Supplier Part No. | 202APP0000ZP |
| UNSPSC Code | 24101613 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Wheel Type | Nylon Wheels Single |
| Pulley Type | Sash |
| Size | 44mm 1.75" cal |
| Wykończenie, powłoka | Czarny |
| Maximum Rope Diameter | 9.5mm |