Kulki stalowe 3/8" 25szt. calowe Qualfast QFT6710824H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kulki stalowe 3/8" 25szt. calowe Qualfast QFT6710824H
Qualfast QFT-671-0824H
QFT6710824H
KC-016,10,7ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Pojemnosć opakowania | 25 |
| Marka, producent | Qualfast |
| Średnica | 3/8" cal |
| EAN13 | 5036140157460 |
| Oznaczenie | QFT-671-0824H |
| UNSPSC | 31171510 |
| Waga | 89 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Grade | G100 |
| Materiał | Case Hardened Steel |
| Numer produktu | |
| Standard, norma | |
| Package Quantity | 25 |
| Nominal Ball Diameter | 3/8" |
| Diameter Tolerance per Batch | µm micrometre (micron)" cal |
| Maximum Surface Roughness | µm micrometre (micron) |
| Sphericity | µm micrometre (micron)" cal |
| Mechanical/Physical Properties |