Kurtyna spawalnicza 1300x1800mm zielona Kennedy KEN8858940K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
584,60 zł
Cena regularna:
475,28 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kurtyna spawalnicza 1300x1800mm zielona Kennedy KEN8858940K
Kennedy KEN-885-8940K
KEN8858940K
1300x1800mm GREEN POLISHED PVC WELDING CURTAIN Kennedy
KEN-885-8940K
SM.CK016,290ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kurtyny spawalnicze Kennedy z PCV spełniają wymagania normy EN1598. Przeznaczone do blokowania szkodliwego promieniowania świetlnego. Kurtyna wyposażona jest w zatrzaski na obu bokach umożliwiające łączenie kilku kurtyn w jedną większą.
Wyposażona we wzmocnione otwory na górnej krawędzi i stalowe kółka do zawieszania.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Kolor | Green Polished PVC |
| EAN13 Barcode | 5036140326149 |
| eCl@ss Code | 21080901 |
| Wysokość | 1800 mm |
| Supplier Part No. | 8858940K |
| UNSPSC Code | 23271718 |
| Szerokość | 1300 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Features | Easily cleaned by wiping with mild detergent Flexible and Drapeable Recommended for all welding applications where low visibili |
| Wysokość | 1800 mmft foot |
| Material Weight | 460 g/m? grams per square metre |
| Product Number | TWG113X18 |
| Typ produktu | Welding Curtain |
| Szerokość | 1300 mmft foot |
| Material Thickness | mm |
| Standard, norma | Flame retardant to test method: BS1763, PART 1B In accordance with BS EN150.25980.2014 |
| Product Material | Polished |