Kuweta malarska do podlóg 380mm 15" Kennedy KEN5331760K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
15" FLOOR PAINT TRAY Kennedy KEN5331760K
Kennedy KEN-533-1760K
KEN5331760K
15" FLOOR PAINT TRAY Kennedy
KEN-533-1760K
SM.CK016,37,1ZLNE
Narzędzia Cromwell
Kuweta malarska o dużych rozmiarach przeznaczona do farb podłogowych. Powierzchnia ods...czająca z rowkami pomaga usun...ć nadmiar farby. Wymiary (Wys x Dług): 15" x 17"
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140250741 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Supplier Part No. | 5331760K |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Szerokość | 380 (15") mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | |
| Head Type | |
| Tray Material | Plastic |
| Typ | Tray |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | 406mm 41 cm centimetre |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Floor Paint |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | Rough Surface Smooth Surface |
| Arm Length | |
| Roller Length | 300mm |
| Roller Core Diameter | |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | 482mm 48 cm centimetre |