Kuweta malarska plastikowa 225mm 9" Kennedy KEN5334460K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kuweta malarska plastikowa 225mm 9" Kennedy KEN5334460K
Kennedy KEN-533-4460K
KEN5334460K
KUWETA MALARSKA PLASTIKOWA 225mm/9" Kennedy
KEN-533-4460K
SM.CK016,11,6ZLNE
Narzędzia Cromwell
Równomierne pokrycie wałka farbą, podczas którego nadmiar farby pozostaje w zbiorniku. Specjalnie żłobiona strefa pomoże usunąć nadmiar farby zapobiegając chlapaniu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| EAN13 Barcode | 5036140045897 |
| eCl@ss Code | 21041103 |
| Głębokość całk. | 65 |
| Długość całkowita | 350 |
| Waga całkowita | 0.405 |
| Szerokość całk. | 285 |
| Supplier Part No. | 5334460K |
| Typ | Plastic |
| UNSPSC Code | 31211906 |
| Waga elementu | 290 g |
| Szerokość | 230 mm |
| Szerokość | 9" cal |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | |
| Extension Range | m metre" cal |
| Do użycia z | |
| Head Type | |
| Tray Material | Plastic |
| Typ | Tray |
| Liczba elementów | |
| Tray Width | 290mm cm centimetre |
| Handle Material | |
| Compatible Materials | Emulsion Floor Paint Masonry Paint Textured Paint Undercoat/Primer |
| Head Material | |
| Recommended Environment | Indoor/Outdoor |
| Compatible Surface | |
| Arm Length | |
| Roller Length | mm |
| Roller Core Diameter | mm |
| Roller Material | |
| Roller Pile Length | |
| Tray Length | 400mm cm centimetre |