LLG-10x25 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608000A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-10x25 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608000A
Indexa IND-460-8000A
IND4608000A
LLG-10x25 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608000A
IND-460-8000A
SM.CK016,4,1ZLNE
Kolor kodu zielony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 4.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295780 |
| Długość całkowita | 25 mm |
| Numer produktu | V10 x 25 |
| Sztywność | 10 Nmm |
| Supplier Part No. | 4608000A |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 4 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Green |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | V10 x 25 |
| Typ | Light Load |
| Sztywność | 10 Nmm |
| Dh | 10mm |
| Dd | 4.5mm |
| L0 | 25mm |