LLG-10x32 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608001B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LLG-10x32 zielona sprężyna miękka lekkie obciążenie ładunek Indexa IND4608001B
Indexa IND-460-8001B
IND4608001B
LLG-10x32 GREEN DIE SPRING - LIGHT LOAD Indexa IND4608001B
IND-460-8001B
SM.CK016,4,2ZLNE
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymują wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 4.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 10 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140295797 |
| Długość całk. | 32 mm |
| Model, kod produktu | V10x32 |
| Sztywność | 8.5 Nmm |
| Sup. Part No. | IND-460-8001B |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 6 g |